Profil

Szanowni Państwo !


Jesteśmy producentem Zintegrowanego Systemu Zarządzania "AXEL". Oprogramowanie to służy do księgowo-materiałowej obsługi Waszej firmy. System został oparty o procesy faktycznie występujące w piekarniach i cukierniach. Celem zastosowania naszego systemu jest zminimalizowanie czasu potrzebnego do wykonywania czynności, które nie pociągają za sobą dodatkowych korzyści finansowych, a są konieczne do prawidłowego funkcjonowania Waszego przedsiębiorstwa. Posiadając nasz system nie musicie Państwo zajmować się przepisywaniem pomyłek w dokumentach, ręcznym obliczaniem zużycia surowców, sumowaniem dokumentów dostaw i zwrotów dla wystawienia dokumentów zbiorczych, nie musicie Państwo pamiętać kto zapłacił oraz komu należy zapłacić - system sam przypomni Państwu o wszystkich szczegółach.

Nasz system został napisany z myślą o niskich wymaganiach stawianych posiadanym przez Państwa komputerom. Pomimo tego, że działa pod kontrolą systemów rodziny Windows 9x, nie musicie Państwo kupować nowego komputera ponieważ system działa już na komputerach z procesorami Pentium i 32MB RAM. Nie musicie Państwo także kupować drogich drukarek ponieważ system drukuje bardzo szybko na drukarkach igłowych. Nie musicie Państwo martwić się, że nowy system narzuci obsługę za pomocą myszki - nasz obsługuje się również dobrze za pomocą klawiatury. Jak widać zadbaliśmy o to aby system zawierał dobre cechy z systemów tekstowych, ale wyglądał i pomagał tak jak system graficzny.

Na pewno analizowali Państwo już ceny wszystkich systemów komputerowych dostępnych na rynku, tych dedykowanych dla piekarń,cukierni i tych które tylko pośrednio nadają się do użytkowania w Państwa Firmie. Na pewno będziemy tu mogli Państwa zaskoczyć bardzo atrakcyjną ceną.

Oferujemy także zakup komputera zawierającego system "AXEL" w specjalnej cenie promocyjnej oraz na raty.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to proszę zadzwonić, nasi programiści rozwieją Państwa wątpliwości, a nasi handlowcy za darmo pokażą Państwu system i zostawia go na Państwa komputerze w celu lepszego zapoznania się z nim.

Z wyrazami szacunku:

Jacek Karmański